پنج شنبه, 27 تیر 1392 23:20

نقاشی آکادمیک

Written by 
Rate this item
(0 votes)

نقاشی آکادمیک

کارگاه نقاشی آکادمیک نگاره سرو در تکنیک های گوناگون اجرا می گردد.

- در کارگاه نقاشی آکادمیک که به تکنیک رنگ روغن اختصاص دارد هنرجو پس از گذراندن دوره طراحی آکادمیک و آشنایی با مبانی رنگ، سبکهای رئالیسم، امپرسیونیسم، فوئیسم و اکسپرسیونیسم ورئالیسم جادویی را تجربه خواهد نمود و در نهایت بر اساس آموخته های خویش قادر به ترسیم پروژه مورد نظر خود خواهد گشت.

- درکارگاه تکنیک مداد رنگ و پاستل نقاشی آکادمیک ،هنرجو با دانستن اصول طراحی مقدماتیبر اساس علاقه و توانایی های خویش از همان ابتدای دوره ترسیم و رنگ آمیزی طرحهای مورد نظر و دلخواه خود بر روی تابلو را آغاز می نماید، از آنجا که هنرجو در این دوره از ابتدا وارد تکنیک های رنگ گذاری می گردد، دانستن حداقل اصول طراحی و شناخت انواع رنگها و ترکیب آنها برای او ضرورت داشته و جزءپیشنیازهای این دوره محسوب می گردد. پس از گذراندن این دوره هنرجو قادر خواهد بود با تکنیک هایی چون مداد سیاه، مدادرنگی و پاستل آثاری در سبک های دلخواه خود خلق نماید.

 

Read 4687 times Last modified on یکشنبه, 08 مرداد 1396 10:04
Super User

سرو، درختی همیشه سبز و استوار که در بیشتر مناطق ایران می روید وریشه در فرهنگ ایرانیان دارد. سرو ایرانی نماد استقامت ، آزادگی و سرفرازی مردم ایران زمین توصیف می شود که به عنوان درختی مقدسازگذشته های دور علامت خاص ایرانیان و دراساطیر ایران نیز نمادخدای گیاهی محسوب می گشته است به گونه ای که این نقش مایه در بسیاری از معابد میترایی دیده می شود. همچنین سرو نماد اهورامزدا نیز تلقی گشته است. بنابربرخی روایات.....